Pingu Yourself!

        Ha! Ha! Ha! Vahşi gezgeen Yars'ın ikinci bölümünü bekliyordunuz değil mi? Onu, başka bir sabaha bırakmayı tercih ederim. Çünkü size daha güzel bir hikaye anlatacağım. Ya size tüm evrenin endüstriel metal. Gitar çalan bir penguen ve davula vuranında bir kedicik olduğunu söylersem? Ne saçma olurdu değil mi?

        Evren bir penguenin etrafında dönüyor mu bilinmez ama evrende yüzen bir kedi olduğuna eminim. Bu cezalandırıcı kedi, minik patileri ile hepimizi cezalandırmaktadır. Dahası unutmayın ki evren sonsuz bir denizdir ve orada yüzmek gerçekten çok zordur. Güneş fırtınaları ve buz tutmuş gök taşlarından kurtulmak maharefet ister. Size evrenin ilk yolcu gemisini anlatacağım. Adı, Kitanik idi. Bu gemi asla bozulmayacak ve her şartta geri dönebileceğine inanılarak inşa edildi.

        Bundan yaklaşık on bin yıl önce, bu kocaman gemi dünyanın hemen üzerindeki bir uydudan ilk müşterilerini alarak ufka doğru yol almaya başladı. Dünyadan, Yars'ın yakınlarında bir gezegen olan Kinguina gezegenine doğru yola çıkmışlardı.

        Herkes başına geleceklerden habersiz yiyip içiyordu, acımasızca dans ediyordu. Bir yıl böyle yaşadıktan sonra, yolculuk beklenenden uzun sürdüğü için yiyeceklerini ikinci sınıftaki kokuşmuş insanlar ile paylaşmak zorunda kaldılar. Dahası, artık geri dönmek imkansız hale gelmişti. Ancak Kinguina gezegenine gidecek kadar yakıtları ve yemekleri kalmamıştır.

        Amaçları sadece orayı izlemek iken şimdi orada koloni kurmak zorunda kalacaklardı. Fakat penguenler yüz yıllardır insan oğluna eziyet ederek öldürmüştür. Bu nasıl mümkün olacaktı? O gezegen penguenler ile doluydu!

        Offf sıkıldım, sonunu söyleyivereceğim. Yarısı inişte ölüyor, diğer yarısının bir bölümünü penguenler, burunlarına pipet sokarak öldürüyor. Diğer bölümüne de yumurtalarını bırakıyorlar ve zavallı insanlar nefessizlikten ölüyorlar.

Yazan;
Dante Superpower
Ve muhteşem sabah eki!

Facebook'ta Paylaş Sıradaki Bölüm: 5 - Müthiş Gezegen Kinguina!