Vahşi Gezegen Yars - Bölüm 1

        Herkese merhaba! Bu saçma sapan, para tuzağı sabah ekini aldığınız için teşekkür ederim. İlk uzay aracımız sahibini buldu! Sabah ekimizi an itibari ile yirmibeş kişi satın almakta. Sizlere bugün bir grup bilim adamı ile araştırma yaparken mahsur kaldığım ve birçok yeni deneyim kazandığım bir gezegenden bahsedeceğim.

        Bundan tam iki yıl önce, bir perşembe günüydü. Beni, bir bilim ekibi uzayda araştırma yaparken, deneyimlerimi kaydetmem için yollamışlardı. Bu ne kadar kolay gözükse de çok stresli bir işti. Çoğu zaman uzay yürüyüşü yapmanız ve çoğu zamanda nasıl hissettiğinizi yazmanız gerekiyordu. Ben hep yalnız hissettiğim için, bu iş içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştı...

        Neyse ki çok geçmeden, 1 saniyenin binde biri gibi bir sürede, bir güneş patlaması gerçekleşerek geminin kontrollerini bozmuş ve biz, yakında duran, üzerinde gözlem yaptığımız gezegene doğru düşmeye başlamıştık. Bu saatten sonra gerçekten ne kadar değersiz bir hayat yaşadığımı düşünmek bir kenara dursun, hiçbir kadını öpemeden öleceğim için ağlamaya başlamıştım. Merak etmeyin, bende bilim grubundan birilerini öpmek istedim ama hepsi erkekti ve Freddie Mercury tarzı bıyıkları vardı.

        Tüm bunları düşündüğüm sırada gezegenin atmosferine girerken oluşan G gücü yüzünden bayılıyorum. Uyandığım da kendimi bir ağacın üstünde asılı olarak buluyorum, bir süre halsiz sesimle "Kimse var mı?" diye sesleniyorum. Fakat kimse duymuyor. Daha sonra ağaçtan yavaşça inerek, GPS cihazıma bakıyorum, fakat cihazda kimseyi göremiyorum. Yalnızca geminin kara kutusundan gelen sinyali alabiliyorum ve çokta uzak olmadığını fark ederek, bir an önce yola koyuluyorum.

        Gemiye vardığımda kimsenin orada olmadığını fark etmem pekte uzun sürmüyor. İki kişinin öldüğünü fark ederek, onları gömüyorum. Sonra gövdesi yarılan ve tepesinden sular damlayan uzay gemisine doğru ilerliyorum. Tam bu sırada gemide büyük bir patlama oluyor ve beni geriye doğru fırlatıyor. Tekrar bayılarak, öylece yerde yatmaya başlıyorum.

        Uyandığımda kendimi küçük, yeşil bir adamın evinde buluyorum. Bana içmem için sıcak bir şey getiriyor ve getirdiği şeyi yudumlamaya başlıyorum. Önüme biraz da yemek koyuyor. Ben içeceğimi yudumlayıp çayımı içerken, bana "Buradan çıkmanın tek bir yolu var. Bilmek ister misin?" Diye soruyor. Ben ise "Sen kimsin züppe cüce?" Diye karşılık veriyorum.

Vahşi gezegen Yars - Bölüm 1
Galaktik Gazete sabah eki!
Dante Superpower

Facebook'ta Paylaş Sıradaki Bölüm: 4 - Pingu Yourself!